Špecializujeme sa na aktívny a pasívny telemarketing. Našimi klientmi sú banky, poisťovne, potravinárske aj farmaceutické a energetické spoločnosti , poskytovatelia telekomunikačných a internetových služieb a ďalšie zákaznícky orientované spoločnosti, pre ktoré je aktívny kontakt so zákazníkmi a ich spokojnosť prioritou.

Spájame nás a našich zákazníkov, aby sme zabezpečili výbornú zákaznícku starostlivosť, úspešný predaj a nadštandardné vzťahy.

Telefonické dohadovanie obchodných stretnutí @ 3Comm s.r.o.
Telefonické dohadovanie obchodných stretnutí
Oblasť práce
Marketing a PR
Typ pracovného pomeru
iný typ úväzku
ihneď

Náplň práce

- dohadovanie obchodných stretnutí
- telefonické oslovovanie klientov
- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia zákazníci/nezákazníci

Možnosti rozvoja

- obohatenie slovnej zásoby
- získanie komunikačných zručností a štandardov
- zvládanie stresových situácií
- seriózne vystupovanie
- schopnosť pracovať s ľuďmi

Zodpovednosti

20%
Dravosť
20%
Záujem učiť sa niečo nové
10%
Empatia a asertivita
20%
Argumentácia
30%
zodpovednosť a spoľahlivosť

Min. vzdelanie
Stredná škola bez maturity
Požadované zručnosti
- orientácia na SK internete a užívateľská znalosť PC nutná
Iné požiadavky
- schopnosť učiť sa
- výborné komunikačné schopnosti
- schopnosť argumentovať!!!!!
- pozitívne a kreatívne myslenie
- zodpovednosť a dochvíľnosť

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

Mzda

200 - 600 EUR

Mzda sa rozdeľuje na hodinovku + variabilnú časť mzdy. Čiže Vaša mzda závisí čisto len od Vás- od počtu odpracovaných hodín a Va

Sme kontaktné call centrum pre styk so zákazníkom, verejnosťou a pre zabezpečenie a zorganizovanie obchodných stretnutí. Špecializujeme sa na aktívny a pasívny telemarketing. Našimi klientmi sú banky, poisťovne, potravinárske aj farmaceutické a energetické spoločnosti , poskytovatelia telekomunikačných a internetových služieb a ďalšie zákaznícky orientované spoločnosti, pre ktoré je aktívny kontakt so zákazníkmi a ich spokojnosť prioritou.

Kontakt

Renáta Zaklaiová
office manager

Miesta práce