Seges

V spoločnosti Seges ( http://www.seges.sk ) sa zaoberáme vývojom vlastných produktov a produktov, podľa želania zákazníka. Potrebujeme posilu do tímu pri vývoji, návrhu a zavádzaní nových technológií. Vyjadrujeme sa v kódoch ťažko zrozumiteľných bežnému človeku, ale tebe by to problém robiť nemalo. Dávame voľnosť a priestor na sebarealizáciu v tomto rozsiahlom softvérovom svete. Budeme radi, ak si spolu pohovoríme o možnej spolupráci.
Front-end Developer @ Seges
Front-end Developer
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
ihneď

Náplň práce

Vývoj webových rozhraní produktov a projektov, ktoré prinášajú vysokú interakciu, komplexné prepojenie na back-end a použitie najnovších technológií.

  • písanie interaktívneho JavaScript kódu
  • spolupráca pri tvorbe používateľského rozhrania
  • komunikácia s back-end službami
  • používanie moderných technológií - Docker, EcmaScript 6, AngularJS, ReactJS, riot.js, redux,...

supervisor_photo Ladislav Gazo
Software Engineer and Owner of Seges Ltd.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • skúsenosti s rozvojom produktov a projektov v rámci a aj mimo hraníc SK
  • použitie cloud technológií
  • priestor uplatniť svoje skúsenosti v produkte

Ďalší kariérny krok

lead developer

Zodpovednosti

70%
Development
25%
Design
5%
Boj s nástrahami browsera

Požadované
Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví
1 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
JavaScript
CSS
HTML
2
2 - IT a telekomunikácie
Vítané zručnosti
Compass
riot.js
redux
AngularJS
ReactJS

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Nezávislosť

Mzda

1000 - 2000 EUR

Kontakt

Ladislav Gažo
CIO

Miesta práce