Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Lekár / lekárka zaradená do špecializačnej prípravy v odbore urológia @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Lekár / lekárka zaradená do špecializačnej prípravy v odbore urológia
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

• vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Zodpovednosti

80%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového odd., vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy
20%
Diagnosticko – liečebná činnosť

Min. vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Urgentná starostlivosť
Jazyky
slovenčina - rodný jazyk
užívateľská znalosť Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook
schopnosť viesť a motivovať
schopnosť riešiť kritické situácie
schopnosť určiť priority
Iné požiadavky
Pro - klientský prístup
Záujem o odborný a osobnostný rast
Komunikatívnosť, orientácia na cieľ, zodpovednosť a ústretovosť, samostatnosť, tímová práca, príjemné vystupovanie

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Práca s poprednými expertami
  4. Atraktívny rozvojový program

Kontakt

Alžbeta Jurčíková
HR Koordinátor
Odoslať súkromnú správu
+421 917 627 868

Adresa

Hodská 38, Galanta, Slovakia