V ui42 digital sa zameriavame na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov, čo robíme, ako jediní na Slovensku. Chceme byť pre našich klientov digitálnym biznis partnerom, nie dodávateľom. Naša doterajšia spolupráca so všetkými partnerskými e-shopmi ráta už v horizonte niekoľkých rokov. Úspech potrebuje jednoducho odhodlanie a vytrvalosť. V praxi pomáhame e-shopom s komplexným plánovaním ich rozvoja a biznis stratégie, s nájdením online príležitostí a stanovením priorít ich rastu v oblastiach PPC, SEO, UX, CMS a vývoja tak, aby ich využili na maximum. Cieľom každej spolupráce je pomôcť e-dosiahnuť vrchol na Slovenskom trhu a expandovať do zahraničia. Chceš patriť medzi nás? Pošli nám svoje CVčko a my ťa zavoláme na kávičku ;)
ui42 je slovenská online agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom online trhu už od roku 1997.

Naše vybrané naj:
- Silný tým online odborníkov - ako v oblasti technológií, tak v oblasti marketingu,
- Komplexné portfólio online služieb (vývoj webov, webová analytika, UX - použiteľnosť webov, CMS, online marketing, e-commerce),
- V oblasti UX sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na konferenciách.
- Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spľňa medzinárodné štandardy,
- Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,
- Vo sfére e-commerce sa zameriavame na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov, čo robíme ako jediní na Slovensku.

Naši top klienti: eyerim, Tonerparner, Powerlogy, NovyNabytok.sk, Pricemania, Pilulka24.sk, iHRYsko, Firotour, Pneucom, Turancar, a veľa ďalších super projektov so super ľuďmi!

Viac info na ui42

Si PPC špecialista čo má talent? @ ui42
Si PPC špecialista čo má talent?
Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
ihneď

Náplň práce

*Hľadáme aj seniorného Facebook PPC špecialistu!

Chceš patriť medzi nás? Pošli nám pár riadkov o sebe na jointheparty@ui42.com.
A ak to bude "match", zavoláme ťa na kávičku s našim CEO-m, Palim ;)
Pozri ponuku aj na našom webe: www.ui42.sk/blog/ukaz-svoje-ppc-schopnosti

Hľadáme si nového kolegu do nášho digital tímu. PPC a online marketing stoja aj na schopnosti vyjadriť svoju USP krátko, výstižne a pútavo (niekedy máš na to len 25 znakov:) Ak zabudneš na CTA a nespomenieš 3 kľúčové výhody oproti konkurentom, nedajbože zabudneš sa na to pozrieť očami zákazníka, tak veľa vody nenamútiš. Buď kreatívny a zohľadni to pri svojom motivačnom liste.

Náplň z kategórie "piece of cake":

- plánovať a navrhovať PPC kampane veľkým značkám a zaujímavým e-commerce hráčom - cit pre stratégiu sa ti u nás vycibrí
- makať na komplexných projektoch, kde full service online marketing a kooperácia viacerých tímov prekvitá a ty budeš často IN CHARGE.
- hľadať kreatívne spôsoby ako prekonať konkurenciu a byť stále o krok vpred - BEYOND PPC...
- komunikovať s klientami - vedieť zaslúžiť si ich autoritu - preto by si mohol hovoriť trochu rečou ich kmeňa (C level - majitelia eshopov a vrcholoví menežeris:)
- realizovať a menežovať kampane na jedničku - best practices = Marketing festivaly + min. Google PBS summity by si mal mať napozerané
- monitorovať a vyhodnocovať Google Analytics - optimalizácia = data, data, data sú tvoj denný chlebík
- vyhodnocovať a byť schopný prezentovať merateľné výsledky (aj pred klientom)
- analyzovať existujúce kampane a identifikovať potenciálne problémy a príležitosti na zlepšenia
- sledovať aktuálne trendy v PPC svete, online marketingu a učiť sa robiť to stále lepšie (Google Partners certifikácia je samozrejmosť)

S čím môžeš rátať:
- príležitosť odborne rásť v spoločnosti, ktorá ide na maximum a nemá konkurenciu v obore. (To že sme tu od roku 1997 a v online biznise sme čo to už zažili je príjemný bonus:)
- šancu robiť skutočný výkonnostný marketing - spájame PPC, SEO, UX, Analytiku a programovanie,...pre dosiahnutie úspechu našich klientov
- flexibilný model odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci - orientačné min. je 1500€ /full time na faktúru

Tím líder

supervisor_photo Samuel Ondrišák
Looking for team members to accelerate export projects - ui42 HIRING NOW!
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

20%
plánovať a navrhovať PPC kampane veľkým značkám
20%
hľadať kreatívne spôsoby ako prekonať konkurenciu
20%
komunikovať s klientami - vedieť zaslúžiť si ich autoritu
20%
realizovať a menežovať kampane na jedničku
20%
monitorovať a vyhodnocovať Google Analytics - optimalizácia

Požadované
Jazyky
angličtina (UK) - expert
Počet rokov praxe
2
Požadované zručnosti
AdWords
Iné požiadavky
- makať na komplexných projektoch, kde full service online marketing a kooperácia viacerých tímov prekvitá a ty budeš často IN CHARGE - vyhodnocovať a byť schopný prezentovať merateľné výsledky (aj pred klientom) - analyzovať existujúce kampane a identifik
Vítané
Jazyky
nemčina - expert
rumunčina - expert
maďarčina - expert
polština - expert
dánčina - expert

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Práca s poprednými expertami
  4. Atraktívny rozvojový program
  5. Atraktívne benefity

+ hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón..)
+ lístky na top marketing akcie v obore (príležitosť aj prezentovať)
+ flexibliný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale aby to bola Topka, no.1 kvalitka:)
+ nezabudnuteľné firemné akcie a víkendy
+ bezplatný vstup do najlepšieho fitness a wellness clubu Body.sk
+ čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou

Mzda

Flexibilný model odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci :)

Kontakt

Adresa

Haydnova 20, Bratislava, Slovensko