Naša história História našej spoločnosti sa začala
písať v roku 1987 vo video štúdiu s názvom S-Video, kde sme prvýkrát prišli do
kontaktu s elektronikou na profesionálnej úrovni.

V roku 1991 sme sa rozhodli, že nebudeme s elektronikou len pracovať, ale že ju
budeme aj predávať.

Prvú menšiu obchodnú prevádzku sme otvorili v Bratislave Petržalke pod názvom
TPD a dnes máme ďalších 6 prevádzok po celom Slovensku - vo Zvolene,
Lučenci, Martine, Liptovskom Mikuláši, Žiari nad Hronom a v Žiline.
V roku 1991 sme uzatvorili prvý pracovný pomer so zamestnancom na pracovnej pozícii skladník a
trvá dodnes. Vytvárame príjemné pracovné prostredie rodinného typu, sme otvorení komunikácii a dobrým nápadom.  Naši zamestnanci sú ľudia všetkých vekových kategórií, s rôznymi záujmami a znalosťami a aj ich zásluhou  rastie kredit kvality našej spoločnosti.

V roku 2004 vstúpila naša spoločnosť do maloobchodnej siete Euronics, ktorá združuje
viac ako 9 400 elektropredajní po celej Európe a stali sme sa silným partnerom
vo svete elektroniky.

V súčasnosti naša spoločnosť rozšírila predávaný sortiment o nábytok,
kuchynské štúdio, domáce potreby, bytové doplnky, záhradný nábytok, záhradnú
techniku, pracovné náradie, drogériu a hračky.

Administratívny pracovník @ EURONICS TPD
Administratívny pracovník
Oblasť práce
Administratíva a asistentské práce
ihneď

Náplň práce

Vytváranie príjmu na sklad, cenotvorba, kontrola  dodávateľských faktúr, spracovanie denných tržieb a iné administratívne práce.

Ďalší kariérny krok

Kariérny postup v rámci spoločnosti

Zodpovednosti

40%
Spracovanie pokladničných dokladov
40%
Vytváranie skladových kariet
20%
Iné administratívne práce

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
slovenčina - rodný jazyk
Požadované zručnosti
Práca s počítačom
Iné požiadavky
Zodpovedný, spoľahlivý, schopnosť pracovať v kolektíve

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Pocit bezpečia
  3. Prestížny zamestnávateľ

Mzda

400 - 900 EUR

Pracovný čas 40 hod./ týždeň: deň od 8,00 hod. do 16,30 hod. ( obedová prestávka 30 min.)

Kontakt

Juríček Ján, Janušková Katarína
Prevádzkový manažér

Miesta práce