Náš business je business o ľudoch.
Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:
BE OPEN - Generali má priateľskú atmosféru, ktorá podporuje zdieľanie vedomostí a skúseností. Sme spoločnosť, ktorú tvoria ľudia všetkých vekových kategórií, s rôznymi znalosťami a záujmami. Zaujíma nás svet okolo nás, sme kompetentní , nevytvárame si medzi sebou prekážky, poznáme sa navzájom. Charakterizuje nás otvorenosť a rozmanitosti našich postojov, čo nám umožňuje pozerať sa na realitu z rôznych perspektív. Vážime si otvorenú komunikáciu. Jednou z oblastí, na ktoré sme sa zamerali je "Work-Life Balance", teda rovnováha medzi súkromným a pracovným životom našich zamestnancov.

Vytváranie príjemného prostredia je základom našej ďalšej hodnoty –
VALUE OUR PEOPLE. Vážime si našich ľudí, podporujeme ich rozmanitosť. Investujeme do ich rozvoja a vytvárame priateľské a transparentné pracovné prostredie. Rozvoj našich ľudí je budúcnosťou Generali.

Ďalšou hodnotou našej spoločnosti je DELIVER ON THE PROMISE. Poistenie je základ. Snažíme sa o dlhodobú vzájomnú dôveru nielen s klientmi, ale aj s kolegami . Všetko, čo robíme, robíme s cieľom zvýšiť kvalitu života našich klientov, ale aj spokojnosť práce našich kolegov v Generali. Zaviazali sme sa poctivo splniť tento sľub. Sme hrdí na to, že sme súčasťou globálnej skupiny, ktorá vytvára dlhotrvajúce, silné a cenné vzťahy v krajinách v ktorých pôsobí. V každej z nich sa cítime ako doma.

Vedení hodnotou LIVE THE COMMUNITY, s vášňou, skúsenosťami a zručnosťami budujeme pridanú hodnotu pre našich klientov, kolegov a zvyšujeme kvalitu života v našej komunite.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní
Staráme sa o nášho klienta.Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie.

Simple & smart
Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov

Orientovaní na výkon
Sme silne motivovaní na dosahovanie cieľov. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.

Inovatívni a s podnikateľským duchom
Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Operátor kontaktného centra @ Generali Poisťovňa, a.s.
Operátor kontaktného centra
Oblasť práce
Zákaznícka podpora
ihneď

Náplň práce

Baví ťa komunikovať s ľuďmi? Rád sa učíš nové veci a nebojíš sa výziev? Máš chuť na sebe pracovať a rozvíjať svoj potenciál?

Pridaj sa k nášmu tímu v Generali a naštartuj svoju kariéru na kontaktnom centre! Buď prvý, kto poskytuje bezprostrednú pomoc ľuďom ako si aj ty.

Tvojou úlohou bude:
  • budovať dobré vzťahy s klientmi, aby sa na nás mohli kedykoľvek s dôverou obrátiť,
  • poskytovať profesionálny servis a odborné poradenstvo po telefóne, byť pravou rukou klientov v oblasti poisťovníctva,
  • poznať potreby klientov, navrhovať optimálne riešenia k ich spokojnosti a ponúknuť im produkt šitý na mieru,
  • evidovať oznámenie o poistnej udalosti s klientom,
  • spracovávať bežnú administratívu.

Možnosti rozvoja

- možnosť spolupracovať s top odborníkmi v danej oblasti
- vzdelávanie v oblasti poisťovníctva v rámci Generali Akadémie
- príležitosť naštartovať svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti

Zodpovednosti

10%
administratíva
90%
telefonická komunikácia s klientom

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
presnosť a precíznosť
empatia a proklientský prístup
Iné požiadavky
- predošlá prax nie je podmienkou
- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota neustáleho vzdelávania sa - ochota pracovať na zmeny (len pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00, pracovný čas 8¼ hod.)

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Pocit bezpečia
  3. Work-life balance

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- dni pracovného voľna naviac
- bezplatný vstup do športových centier - rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené produkty Generali
- zvýhodnené produkty VÚB banky
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností

Mzda

600 - 800 EUR

fix + variabilná zložka

Kontakt

Jana Fabušová
HR business partner

Miesta práce