VNET Galéria

Sme stredne veľká firma, ktorá vyše 10 rokov pôsobí na slovenskom telekomunikačnom trhu. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientske zariadenia v 3 dátových centrách a cez naše dátové sály tečie približne 20% slovenského internetu. Náš priemerný dátum narodenia je 21.7.1983 a spája nás nadšenie pre telco služby a chuť na whisky Jameson. Tradične pracujeme vo vysokom nasadení, aby sme klientom priniesli kvalitné služby a u kolegov oceňujeme nové nápady a kreativitu. Dobré vzťahy na pracovisku radi podporujeme skvelými VNET akciami, ktoré sú organizované pravidelne aj spontánne.
Office & Sales Manager @ VNET
Office & Sales Manager
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
ihneď

Náplň práce

  • spracovanie firemnej korešpondencie, administratívne práce na obchodnom oddelení
  • prijímanie a prepájanie telefonických hovorov a preberanie odkazov
  • podpora pre všetky oddelenia, najmä pre obchodné oddelenie
  • zabezpečenie chodu recepcie, vítanie návštev, zabezpečenie občerstvenia
  • komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a e-mailom
  • zabezpečovanie celého procesu predaja služieb pre rezidenčných zákazníkov,
  • administratívne spracovanie webhostingových služieb a  ADSL pripojenia
  • starostlivosť o existujúcich klientov
  • dohľad nad upratovacou službou, celkové zabezpečenie poriadku na firme

Zodpovednosti

40%
korektná komunikácia s klientmi
40%
administratívne a kancelárske práce
10%
zabezpečenie chodu recepcie
10%
starostlivosť o kancelárske priestory

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (US) - pokročilý
Požadované zručnosti
Práca s MS Office a Internetom
Time management
Multitasking
Schopnosť sústrediť sa na detaily
Perfektná znalosť slovenskej gramatiky
Iné požiadavky
Zodpovednosť
Proklientský prístup
Záľuba v komunikácii s ľuďmi
Odolnosť voči stresovým situáciám

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

práca v mladom zapálenom tíme
priateľské vzťahy na pracovisku
kolegovia ktorí motivujú a inšpirujú
príležitosť vzdelávať sa a rásť
zvýhodnené členstvo v jednom z najväčších fitnescentier v Bratislave
oddychová zóna so stolným futbalom, skvelé raňajky a zábavné firemné akcie
zľavy na celé portfólio produktov spoločnosti
príplatky za prácu nadčas, v noci, cez víkend alebo štátny sviatok

Kontakt

Zuzana Vasilenková
sales manager

Miesta práce