Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Lekár / lekárka zaradná do špecializačnej prípravy @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Lekár / lekárka zaradná do špecializačnej prípravy
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

Lekár bez špecializácie pre oddelenia dlhodobo chorých, gynekológia a pôrodníctvo, vnútorné lekárstvo, anesteziológia a intenzívna medicína, rádiológia

• Pracuje  ako lekár bez kvalifikácie, ktorý pracuje pod dohľadom a  riadi sa  pokynmi kvalifikovaného lekára, garanta a primára oddelenia
• Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
• Poskytuje  a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť – zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných   pacientov,  má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu;
• Poskytuje  a zabezpečuje  zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy

Zodpovednosti

80%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového odd. , vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy
25%
Diagnosticko - liečebná činnosť

Min. vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Urgentná starostlivosť
Jazyky
slovenčina - rodný jazyk
angličtina (UK) - začiatočník
Požadované zručnosti
schopnosť riešiť kritické situácie
komunikačné zručnosti
schopnosť pracovať v tíme
Microsoft Word, Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel – základy
Iné požiadavky
morálna bezúhonnosť
zodpovednosť
aktívny prístup
lojálnosť
ochota učiť sa nové veci
Vítané
Iné preferencie
Práca je vhodná aj pre absolventov.

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Práca s poprednými expertami

Iné benefity

spravodlivé mzdové ohodnotenie
podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
rôzne druhy nepeňažných Benefitov a tímbildingových aktivít
karta zliav
náborový príspevok vo výške 1000€
príspevok na bývanie vo výške 200€ mesačne po dobu 12 mesiacov

Pozícia je obsadzovaná pre Nemocnicu s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a.s.
Špitálska 1, 048 01 Rožňava

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontakt

Eleonóra Barcziová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu
+421 915 787 732

Adresa

Špitálska 1, Rožňava, Slovakia