Úspešnosť Tatrabanky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatrabanke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Predajca call centra Dialog Live NITRA @ Tatra banka
Predajca call centra Dialog Live NITRA
Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
ihneď

Náplň práce

Aké výzvy vás u nás čakajú?
- Budete partnerom klienta vo svete financií, bankovníctva a privediete ho k samostatnému a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve
- Telefonicky klientom zabezpečíte kvalitné poradenstvo a podporu
- Aktívne budete nachádzať nové predajné príležitosti a efektívne riešenia pre klienta

supervisor_photo Peter Gutten
Head of Dialog Live at Tatra banka
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Ďalší kariérny krok

Remote Osobný bankár/ Vedúci oddelenia osobných bankárov

Zodpovednosti

35%
Komunikácia s klientami prostredníctvom Dialog Live
35%
Predaj produktov a služieb, pomoc pri konzultácií inovácií
20%
Poradenstvo
10%
Administratíva a reporting

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Vítané
Jazyky
angličtina (US) - mierne pokročilý
Vítané zručnosti
Obchodnícke zručnosti
Komunikatívnosť
Iniciatíva
Zodpovednosť

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Prestížny zamestnávateľ
  3. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

1. Značka Tatra Banka
2. Atraktívne pracovné prostredie s možnosťou využitia nových technológií
3. Tímová a rodinná atmosféra pod vedením skúsených lídrov
4. Pre ambicióznych veľmi zaujímavé možnosti kariérneho rastu
5. Zvyšovanie kvalifikácie prostredníctvom rotácií vrámci Dialóg Live

všetky informácie o aktuálnych voľných pracovných pozíciách nájdete aj na webovej stránke Tatra banky v sekcii kariéra http://kariera.tatrabanka.sk/sk/

Kontakt

Miesta práce