STENGL je IT konzultačná spoločnosť a súčasne softvérový dom, ktorý realizuje vlastné interné projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

STENGL je spoločnosť, ktorá má viac ako 17 ročné skúsenosti na slovenskom a českom trhu, ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.
Senior IT Recruiter @ stengl a.s.
Senior IT Recruiter
Oblasť práce
Ľudské zdroje a personalistika
Miesto
ihneď

Náplň práce

- Zaujímaš sa o oblasť recruitingu?
- Je interview obľúbenou súčasťou tvojej práce?
- Máš dobrý vzťah k IT  (zanietený, osobný)?
- Ovládaš anglický jazyk a máš chuť si zlepšiť nemecký jazyk?
Čo bude tvojou náplňou?
- Proaktívny recruitment zameraný na IT odborníkov
- Príprava recruitment stratégie v spoločnosti
- Správa inzertných serverov, práca s internou DB a sociálnymi sieťami
Vedenie interview s vhodnými uchádzačmi, testovanie a vyhodnocovanie pohovorov.

Tím líder

supervisor_photo Peter Zemba
Senior Sales Manager, board member at Stengl a.s.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

- Kurzy nemeckého jazyka
- Pravidelná účasť na konferenciách a workshopoch
- Získavanie vedomostí z IT prostredia

Zodpovednosti

40%
Vyhľadávanie kandidátov
30%
Pohovorovanie
10%
Práca s internou DB a sociálnymi sieťami
10%
Stretávanie sa s klientami
10%
Príprava novej recruitment stratégie

Min. vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Informačné technológie
Psychológia
Nemecké štúdie
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
4
Počet rokov praxe v odvetví
2 - Ľudské zdroje a personalistika
Požadované zručnosti
Recruitment
Vedenie pohovorov
Práca so sociálnymi sieťami
Iné požiadavky
Proaktivita vo svete recruitmentu
Samostatnosť a spoľahlivosť
Loajálnosť
Min. vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Jazyky
nemčina - mierne pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Work-life balance

Iné benefity

Príjemné pracovné prostredie
Notebook a mobil aj na súkromné účeli
Pravidelné vzdelávanie a účasť na konferenciách
Príspevok na športové a kultúrne podujatia

Mzda

Mzda je dvoj zložková, recruiter má možnosť ovplyvniť výšku svojej mzdy

Na základe vyhodnotenia zaslaných životopisov, si vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.
Všetkým záujemcom, ktorí nám zaslali profesný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Kontakt

Pavol Papšo
Recruitment Director
Odoslať súkromnú správu
+421903718671

Adresa

Sumbalova 1, Bratislava, Slovensko