Cyklokuriér Švihaj Šuhaj, s.r.o. Galéria

Švihaj Šuhaj je cyklokuriérska spoločnosť, ktorá v sebe spája radosť z bicyklovania a profesionálne kuriérske služby pre Bratislavu a Košice. Aj v tej najhustejšej premávke a v každom počasí vyrazí náš kuriér ihneď po objednaní služby. Keďže môže parkovať v podstate kdekoľvek a dopravné zápchy nie sú pre neho postrachom, v centre mesta je jednoznačne najrýchlejší. Sme ideálnym riešením pre zásobovanie prevádzok v pešej zóne (naše kargobajky prevezú až 250 kg, resp. objem plne naloženej europalety). Dbáme na ochranu životného prostredia a ovzdušia oboch najväčších slovenských miest. Za rok 2014 sme získali ocenenie Zelená firma roka.
švihajúci šuhaj - cyklokuriér @ Cyklokuriér Švihaj Šuhaj, s.r.o.
švihajúci šuhaj - cyklokuriér
Oblasť práce
Doprava a logistika
ihneď

Náplň práce

Vyzdvihovanie a doručovanie zásielok na území širšieho centra Bratislavy (Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a Petržalka).
Doručovanie prebieha s ohraničeným časovým limitom do pol hodiny, do 1 alebo 2 hodín od objednávky zákazníka. Prípadne sa doručuje formou rozvozov.
Doručujú sa expresné dokumentové zásielky, balíky, ale aj napríklad hotové jedlá.
Na ťažšie zásielky dávame šuhajom k dispozícii nákladné bicykle Bullitt alebo nákladné cyklotrojkolky.
Pracovná doba je 7:00 - 16:00, resp. 9:00 - 18:00 hod. Je možná aj práca na part time, napr. na dohodu pre študenta. Aktuálne najmä v čase cca 10:00 - 14:30 alebo 14:00 - 18:00 hod.
Pracujeme skutočne v každom počasí (dážď, sneh, letné vysoké teploty) a každom ročnom období, denne každý cyklokuriér najazdí v hustej bratislavskej premávke cca 60-70 km a doručí cca 20 zásielok.
Hľadáme skutočne len dlhodobých parťákov.

Zodpovednosti

100%
doručovanie načas a podľa požiadavok zákazníka

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
nadšenie pre cyklistiku
fyzická odolnosť
dobrý orientačný zmysel a znalosť ulíc Bratislavy
zodpovednosť a spoľahlivosť
organizačné schopnosti
Iné požiadavky
Ak máte skutočne záujem byť cyklokuriérom, prosíme, pošlite nám aj pár viet o vašom vzťahu k cyklistike (či ste športový, rekreačný, mestský alebo horský cyklista); ako často bicyklujete v súčasnosti; aký bicykel máte; a motivačný list o tom, prečo by sme

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Work-life balance
  3. Nezávislosť

spojenie práce so zábavou (koníčkom); vlastný významný príspevok k ochrane životného prostredia

Mzda

800 - 1100 EUR

odmeňovanie je úkolové - čím viac zásielok, tým väčší zárobok. pracuje sa na živnosť - priemerná fakturovaná suma je 800 - 1100

Získali sme titul Zelená firma za rok 2014 (na základe ocenenia Via Bona Slovakia).

Kontakt

Šimon
kapitán družiny šuhajov

Miesta práce