Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Lekár / lekárka so špecializáciou v odbore Rádiológia @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Lekár / lekárka so špecializáciou v odbore Rádiológia
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

  •  samostatné vykonávanie odbornej špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej  činnosti v odbore rádiológia
  • kooperácia v rámci oddelenia, dodržiavanie pravidiel

Zodpovednosti

80%
Špecializovaná liečebno-preventívna starostlivosť v príslušnom odbore v rámci lôžkového odd., vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy
20%
Diagnosticko – liečebná činnosť

Min. vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Požadované zručnosti
pro-klientský prístup
záujem o odborný a osobnostný rast
schopnosť určiť si priority
komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť
Iné požiadavky
Počítačové znalosti na používateľskej úrovni
Vítané
Iné preferencie
Podmienkou je vzdelanie získané v odbore rádiológia alebo
lekárske vzdelanie bez špecializácie, so záujmom pracovať na oddelení RDG.

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Práca s poprednými expertami

Iné benefity

Stabilný zamestnávateľ vo Vašom regióne
Motivačné a spravodlivé mzdové ohodnotenie
Perspektívne, stabilné zamestnanie
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a Dobré medziľudské vzťahy
Neustále investície do medicínskej techniky
Príjemné pracovné prostredie
Karta zliav – dr. Max, Vitamínový deň

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text: ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Kontakt

Alžbeta Jurčíková
HR Koordinátor
Odoslať súkromnú správu
+421 917 627 868

Adresa

Hodská 38, Galanta, Slovensko