Vitajte v spoločnosti stengl a.s., pre ktorú ste sa práve teraz rozhodli, a v ktorej nebudete ľutovať svoje ďalšie kariérne pôsobenie. Naši špecialisti a IT odborníci s nami spolupracujú už viac ako 15 rokov, a pôsobia na nemecky hovoriacich projektoch v Rakúsku, Nemecku, ako aj na projektoch realizovaných na Slovensku a v Čechách. Vždy hovoríme rečou našich zákazníkov a preto spoločne dosahujeme úspechy.

Staň sa našim novým členom STENGL tímu, a participuj na in-house projektoch v oblasti GIS systémov, v oblasti športu, prípadne meteringu a vytváraj spolu s ďalšími kolegami analytické dokumenty, testovacie scenáre, alebo dohliadaj na naše zákaznícke projekty v roli PM.

Vieš nemecky a v doméne Microsoft .NET, Oracle Java, PL/SQL, prípadne SAP a ABAP si ako doma, tak sa nám určite ozvi. Ten pravý projekt v Mníchove, v Stuttgarte, vo Frankfurte, v Norimbergu, alebo vo Viedni čaká práve na Teba :)

Java Developer (Mníchov, Stuttgart) @ stengl a.s.
Java Developer (Mníchov, Stuttgart)
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
ihneď

Náplň práce

Do nášho tímu konzultantov pôsobiacich v Nemecku  hľadáme Senior Java Developera a Java Developera.
Náplň práce:
- Programátorské práce na zaujímavých projektoch v oblasti Java
- Komunikácia v rámci jednotlivých vývojárskych tímov
- Participácia počas celého životného cyklu projektu
- Vývoj nových aplikácii
- Aktualizácia a rozširovanie funkcionalít

Tím líder

supervisor_photo Martin Blaho
IT Sourcing specialist
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

- Pôsobenie na medzinárodných projektoch
- Aktívne využívanie anglického/nemeckého jazyka
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Nadpriemerné finančné ohodnotenie
- Zaujímavé projekty

Zodpovednosti

30%
Konzultačné práce
30%
Programátorské práce
10%
Písanie dokumentácie
15%
Testovanie
15%
Analytické práce

Požadované
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
3 - IT a telekomunikácie
Od konzultanta očakávame širokú znalosť technológii v oblasti JAVA
Java, rxjava, Spring Boot, Jenkins, JUnit, AngularJS
Technológie sa môžu líšiť v závislosti od projektu
Iné požiadavky
Znalosť širokého spektra IT technológii.
Komunikačné schopnosti.
Orientácia na zákazníka.

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Vysoká mzda
  3. Práca s poprednými expertami
  4. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

Možnosť dlhodobej spolupráce
Prostredie rodinnej spoločnosti
Pestré spoločenské a športové firemné akcie

Možnosť participácie na projektoch v regiónoch DACH (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko)

Mzda

Mzda je závislá od pozície, lokality a typu projektu.

Sme skúsená IT konzultačná spoločnosť a zároveň softvérový dom, ktorý realizuje jednak in-house projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

Sme spoločnosť, ktorá ma viac ako 15 ročné skúsenosti na slovenskom, českom trhu ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Kontakt

Martin Blaho
Sourcing Specialist
Odoslať súkromnú správu
0907888605

Adresa

Sumbalova 1, Bratislava, Slovensko