Creatix Slovakia sa špecializuje na komplexnú tvorbu webových a mobilných aplikácií, zameriava sa na user experience analýzu, grafickú tvorbu používateľského rozhrania, návrh a implementáciu softvéru a jeho údržbu. Ide o slovensko-americkú firmu rodinného typu, ktorá vznikla spojením pôvodnej americkej a slovenskej spoločnosti.  Spoločnosť považuje za svoj základný pilier zamestnancov, a preto sa sústreďuje na vytvorenie nadštandardného pracovného a ľudského prostredia, na spokojnosť a profesionálny rast svojich spolupracovníkov.

"Sme mladý team s rôznymi záujmami a zručnosťami a nebojíme sa žiadnej výzvy. Moderné technológie,  príťažlivý a funkčný design, zaujimavé zahraničné projekty je to, čo nás motivuje. S kolegami z Chicaga a Waršavy sme súčasťou celého procesu od idey až po launch projektu.  U nás nuda nehrozí."

Viac sa dozvieš na www.thinkcreatix.com

Social media špecialista @ Creatix Slovakia, s.r.o.
Social media špecialista
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Typ pracovného pomeru
skrátený úväzok
ihneď

Náplň práce

Hľadáme akčný typ, ktorého baví práca s Facebookom a verí práci, ktorú robí. Teamového hráča, ktorý je za každú srandu a rád prináša nové  nápady a skúša nové veci.

Ako bude vyzerať tvoj deň?
•    Budeš spravovať facebookový firemný účet
•    Budeš pridávať posty, videá, články na timeline
•    Budeš sa graficky podieľať na vytváraní  postov
•    Budeš pripravovať marketingovo zaujímavé  texty
•    Budeš vyhodnocovať, reportovať, analyzovať a optimalizovať prebiehajúce kampane na FB

Možnosti rozvoja

Sú neobmedzené. Vítame každú aktivitu. U nás máš priestor na seberealizáciu i  na vytvorenie prácovnej náplne, ktorá ťa bude baviť. V mori sociálnych médii je nepreberné možstvo výziev.

Ďalší kariérny krok

Môžeš sa vlastnou aktivitou podieľať a ovplyvňovať marketingovú a komunikačnú stratégiu firmy, stáť byť pri zrode mediálnej tváre Creatixu.

Zodpovednosti

65%
Pripravovať posty (videá, krátke články, fotky, popisky) na FB
15%
Vyhodnocovanie, reportovanie a analyzovanie jednotlivých postov na FB
20%
Podieľať sa na komunikačnej stratégii na FB

Požadované
Vzdelanie - študijný odbor
Marketing
Mediálne štúdia
Žurnalistika
Ovládať pravidlá slovenského jazyka. Písanie bez hrubiek a preklepov.
Vítané
Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Marketing a PR
Vítané zručnosti
Aspoň sčasti byť doma v IT žargóne...ale nie je podmienkou. Všetko sa dá naučiť.

TOP kariérne benefity

  1. Nezávislosť
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Work-life balance
  4. Flexibilný pracovný čas

Mzda

5-6 EUR/ hodina

Kontakt

Pavla Krauspe
HR manager

Miesta práce