Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí. Spoločnosť Medusa Group tvorí trendy v gastronomickom priemysle nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Buduje dôveru svojich zákazníkov a prináša im zážitky prostredníctvom premyslených konceptov a jedinečných produktov, ktoré vznikajú predovšetkým vďaka tomu, že všetci zamestnanci spoločnosti pracujú ako jeden tím. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva vyše 1400 ľudí.
Kuchár/ka - Medusa Group @ MEDUSA GROUP
Kuchár/ka - Medusa Group
Oblasť práce
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
ihneď

Náplň práce

- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka pre rôzne typy konceptov reštaurácií v Bratislave
- zabezpečenie kvality pripravených pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Možnosti rozvoja

- školenia a profesionálny rozvoj v rámci unikátneho projektu vzdelávania MEDUSA ACADEMY

Ďalší kariérny krok

- kariérny rast v rámci organizačnej štruktúry prevádzky

Zodpovednosti

90%
príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
10%
práce počas otvárania a zatvárania prevádzky

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe
1
Požadované zručnosti
- vyučenie v obore
Iné požiadavky
- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- schopnosť pracovať pod tlakom
- prax v odbore minimálne 1 rok je potrebná
- skúsenosť s prípravou studených pokrmov

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Práca s poprednými expertami
  3. Priateľská pracovná atmosféra
  4. Pocit bezpečia

Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu.
Rôzne zamestnanecké benefity a profesionálne výhody.
Možnosť práce v atraktívnej prevádzke v príjemnom prostredí.

Mzda

700 - 1100 EUR

netto, zavisí od skúseností

Doplňujúce informácie

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Kontakt

Oddelenie náboru
0901902360

Miesta práce