Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Sme najväčšia sieť diskontných predajní v celej Európe a na Slovensku
patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti maloobchodu.
Na Slovensku máme 127 predajní, 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove, Seredi a centrálu v Bratislave.

Office asistent / asistentka - nástupný plat 1.200 € @ Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Office asistent / asistentka - nástupný plat 1.200 €
Oblasť práce
Administratíva a asistentské práce
ihneď

Náplň práce

  • každodenná komunikácia s dodávateľmi,
  • každodenná komunikácia s ostatnými oddeleniami centrály, logistických centier, iných krajín a materskej spoločnosti,
  • samostatná správa zmlúv,
  • tvorba nákladových reportov,
  • kontrola správnosti faktúr,
  • administratívna a organizačná podpora nadriadeného,
  • samostatná príprava podkladov a prezentácií,
  • zabezpečenie prevádzky kancelárie,
  • archivácia dokumentov.

Možnosti rozvoja

  • prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
  • prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
  • možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín.

Zodpovednosti

10%
podpora nadriadeného, komunikácia s dodávateľmi a iné
85%
administratívna a organizačná podpora nadriadeného
5%
ostatné činnosti

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
nemčina - pokročilý
počítačové znalosti - MS Word, Excel, Power Point na užívateľskej úrovni
znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni - minimálne B2
Iné požiadavky
- pracovná pozícia vhodná pre absolventa,
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť,
- precíznosť,
- organizačné a komunikačné schopnosti,
- lojalita,
- zodpovednosť,
- analytické myslenie,
- flexibilita.

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Medzinárodné pracovné prostredie
  3. Prestížny zamestnávateľ

Iné benefity

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
- atraktívne finančné ohodnotenie,
- prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
- rovnaká mzda pre mužov a ženy,
- pracovný pomer na dobu neurčitú,
- príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
- prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
- prepracovaný systém školení a ďalšie vzdelávanie,
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
- preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní po dobu 3 mesiacov,
- každá odpracovaná minúta zaplatená,
- dovolenka nad rámec zákona,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- očný lekár,
- sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
- stravné lístky v hodnote 3,80 €,
- darčekové poukážky v hodnote 160 €,
- narodeninový darček,
- vitamínový balíček, deň zdravia,
- vianočný večierok a letná akcia,
- letný tábor pre deti,
- firemné jubileum.

Mzda

1200 - 1200 EUR

Kontakt

HR Recruiting
Nábor

Miesta práce