"Robíme burgery a myslíme to vážne" je jedno z našich hlavných pravidiel. Spravili sme si podnik, ktorý nám v Bratislave chýbal. Nechceme žiadne oduté tváre, nechutné burgery, pomalú obsluhu alebo zamestnancov, ktorých práca nebaví. Stojíme si za tým, že ak práca baví, ubieha rozhodne rýchlejšie.
stály člen tímu Regal Burger @ Regal Burger, s.r.o.
stály člen tímu Regal Burger
Oblasť práce
Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
ihneď

Náplň práce

Pripravujeme burgery z kvalitných surovín. Nepoužívame polotovary a naše jedlo nielen dobre chutí, ale aj skvelo vyzerá.

Ak ťa tento inzerát zaujal a chceš pracovať na trvalý pracovný pomer alebo brigádu (min. 20 hodín týždne) tak nám pošli svoj životopis.

Možnosti rozvoja

Rýchly profesný rast bez ohľadu na vek :)

Zodpovednosti

100%
Robiť tie najlepšie burgre v Bratislave

Min. vzdelanie
Stredná škola bez maturity
Jazyky
angličtina (US) - mierne pokročilý
Iné požiadavky
Šikovnosť, komunikatívnosť, nepomalosť a chuť pracovať :)
Vítané
Iné preferencie
Chodí k nám veľa turistov, takže tvoja angličtina alebo nemčina je výhodou. :)

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

- Možnosť zúčastniť sa letných festivalov a cateringov.
- Odmeny podľa výkonu.
- Rýchly profesný rast bez ohľadu na vek :)

Mzda

600 - 900 EUR/mesiac

Kontakt

Roman Kóňa

Miesta práce