Naša história

História našej spoločnosti sa začala
písať v roku 1987 vo video štúdiu s názvom S-Video, kde sme prvýkrát prišli do
kontaktu s elektronikou na profesionálnej úrovni.

V roku 1991 sme sa rozhodli, že nebudeme s elektronikou len pracovať, ale že ju
budeme aj predávať.

Prvú menšiu obchodnú prevádzku sme otvorili v Bratislave Petržalke pod názvom
TPD a dnes máme ďalších 6 prevádzok po celom Slovensku - vo Zvolene,
v Lučenci, v Martine, v Liptovskom Mikuláši, v Žiari nad Hronom a v Žiline.
V roku 1991 sme uzatvorili prvý pracovný pomer so zamestnancom na pracovnej pozícii skladník a
trvá dodnes. Vytvárame príjemné pracovné prostredie rodinného typu, sme otvorení komunikácii a dobrým nápadom. Naši zamestnanci sú ľudia všetkých vekových kategórií, s rôznymi záujmami a znalosťami a aj ich zásluhou rastie kredit kvality našej spoločnosti.

V roku 2004 vstúpila naša spoločnosť do maloobchodnej siete Euronics, ktorá združuje
viac ako 9 400 elektropredajní po celej Európe a stali sme sa silným partnerom
vo svete elektroniky.

V súčasnosti naša spoločnosť rozšírila predávaný sortiment o nábytok,
kuchynské štúdio, domáce potreby, bytové doplnky, záhradný nábytok, záhradnú
techniku, pracovné náradie, drogériu a hračky.

MARKETINGOVÁ KOMUNIKÁCIA TPD A ON LINE MARKETING @ EURONICS TPD
MARKETINGOVÁ KOMUNIKÁCIA TPD A ON LINE MARKETING
Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
ihneď

Náplň práce

Marketingová komunikácia a on line marketing

Možnosti rozvoja

Kariérny postup v rámci spoločnosti

Zodpovednosti

20%
správa banerových kampaní
20%
správa on - line komunikáčných nástrojov a kampaní
20%
riadenie komunikáčných nástrojov na E - commerce TPD sk
20%
správa affiliate programov
20%
vytváranie newsletter kampaní

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
znalosť adobe photoshop/ ilustrátor
Iné požiadavky
základy video programu ( ideálne SONY VEGAS)
Vítané
Počet rokov praxe
1
Iné preferencie
zodpovedný, spoľahlivý a kreatívny

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Iné benefity

Prestížny zamestnávateľ
a pocit bezpečia

Mzda

800 - 1000 EUR

Kontakt

Ondrej Majtán
Marketingový manažér

Adresa

Farského 26, Bratislava, Slovensko