Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Lekár / lekárka bez špecializácie @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Lekár / lekárka bez špecializácie
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
ihneď

Náplň práce

Lekári so/bez špecializácie

• Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
• Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu
• Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení

Zodpovednosti

75%
diagnosticko-liečebná a preventívna činnosť
25%
vedenie zdravotnej dokumentácie v zmysle platnej legislatívy

Min. vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Všeobecné lekárstvo
Práca vhodná aj pre
absolventa
Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook - používateľ
počítačová gramotnosť
schopnosť riešiť kritické situácie, schopnosť určiť priority, schopnosť pracovať v tíme
organizačné a riadiace schopnosti
Iné požiadavky
lojálnosť
proaktivita
orientácia na cieľ
precíznosť
zmysel pre detail a flexibilnosť
ochota učiť sa nové veci
starostlivosť, zodpovednosť, komunikácia, samostatnosť, aktívny prístup

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Atraktívny rozvojový program
  4. Práca s poprednými expertami

Iné benefity

spravodlivé mzdové ohodnotenie
podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Pozícia je obsadzovaná pre Nemocnicu s poliklinikou Trebišov a.s.
SNP 1079/76, 075 01 Trebišov

Kontakt

Mgr. Lucia Hrindová
HR Koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

SNP 76, Trebišov, Slovakia