Úspešnosť Tatrabanky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatrabanke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.
Servisný poradca Tatra banky na pobočke v Bratislave @ Tatra banka
Servisný poradca Tatra banky na pobočke v Bratislave
Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto
ihneď

Miesta práce

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorého bavia inovatívne riešenia a rád komunikuje s ľuďmi. Nevadí, ak nemáte skúsenosti v bankovníctve. Dôležitá je najmä vaša ambicióznosť, drive a chuť budovať svoju perspektívnu kariéru práve v Tatra banke.

  Skúsenosti naberiete zaujímavými úlohami:
  • Stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva
  • Pomôžete klientom pri aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve, ktoré zlepšia vedenie ich vlastných financií
  • Naučíte sa komunikovať s klientom s cieľom nájsť pre ňho tie najvhodnejšie riešenia
  • Klientom budete prinášať najefektívnejšie riešenia, vychádzajúce z ich potrieb
  • Budete mať na starosti hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch, aktivácie nových služieb a inštalovanie mobilných aplikácií
Poďte spolu s nami posúvať hranice bankovníctva.

Tím líder

supervisor_photo Andrea Sondorová
Recruiter at Tatra banka★ HR Specialist ★
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

Obchodnícke zručnosti, flexibilita, komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti a iné.

Ďalší kariérny krok

Finančný poradca/hypotekárny špecialista

Zodpovednosti

80%
kvalitné vyriešenie požiadavky klienta a plnenie obchodného plánu
20%
Komunikatívnosť

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Min. vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Ekonómia
Počet rokov praxe
2
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Bankovníctvo a finančníctvo
Vítané zručnosti
flexibilita, komunikačné zručnosti
Iné preferencie
proklientská orientácia, obchodný duch, komunikačné zručnosti, flexibilita a odolnosť voči stresu

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Práca s poprednými expertami

Iné benefity

• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Možnost rotácií v rámcí RB Group
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• Motivačné nadštandartné ohodnotenie
• Možnosť stať sa akcionárom banky
• Príspevok na zdravotnú starostlivosť
• Príspevok na DDS
• Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
• Flexibilný pracovný čas

Mzda

dohodou

všetky informácie o aktuálnych voľných pracovných pozíciách nájdete aj na webovej stránke Tatra banky v sekcii kariéra http://kariera.tatrabanka.sk/sk/

Kontakt

Andrea Sondorová
Recruiter