Cyklokuriér Švihaj Šuhaj, s.r.o. Galéria

Švihaj Šuhaj je cyklokuriérska spoločnosť, ktorá v sebe spája radosť z bicyklovania a profesionálne kuriérske služby. Dbáme na ochranu životného prostredia a ovzdušia slovenských miest.

Naša materská spoločnosť GO4 s.r.o. je už 10 rokov najväčšia citykuriérska služba na Slovensku a sesterská spoločnosť Donášková služba s.r.o. je významným poskytovateľom rozvozu a donášky jedál.

Našou snahou je poskytovať najlepšie finančné a ostatné podmienky tým najlepším kuriérom.

Preto, ak vás táto práca baví, ste v nej naozaj dobr(á)ý, poďte k nám !!  ;)
najlepší autokuriér @ Cyklokuriér Švihaj Šuhaj, s.r.o.
najlepší autokuriér
Oblasť práce
Doprava a logistika
Miesto
ihneď

Náplň práce

Hľadáme najlepších autokuriérov v Bratislave a okolí. Kuriérov, ktorí vedia, čo táto práca obnáša. Kuriérov, ktorí pracujú rýchlo, efektívne a spoľahlivo.

Ponúkame najlepšie odmeny za stop zo všetkých kuriérskych spoločností na Slovensku. Možnosť práce na vlastnom alebo našom aute.

Náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie expresných zásielok na celom území Bratislavy a okolia,
- evidencia zásielok, práca s vysielačkou, práca s mobilnou aplikáciou,
- komunikácia s dispečingom a so zákazníkmi,
- pravidelné rozvozy zásielok na území Bratislavy a blízkeho okolia.

Zásielky sa doručujú prevažne do hodiny alebo do 2 hodín od objednania zákazníkom, takže perfektná znalosť názvov ulíc a dopravných skratiek v meste je nevyhnutná.

Plánujeme doplniť team o dvoch nových kuriérov, podmienka spolupráce živnosť.

Možnosti rozvoja

určite áno ;)

Ďalší kariérny krok

senior kuriér, vedúci kuriérov, manažér projektu atď.

Zodpovednosti

100%
doručovanie načas a presne v zmysle objednávky

Požadované
Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Doprava a logistika
Požadované zručnosti
chuť pracovať a zarobiť čo najviac
spoľahlivosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
znalosť ulíc a optimálnych dopravných trás v Bratislave bez použitia navigácie
Iné požiadavky
- bezúhonnosť, čistý výpis z registra trestov,
- živnostenský list alebo sro,
- napíšte nám prosím od kedy máte živnosť a aké máte auto. Ďakujeme
Vítané
Iné preferencie
prax v podobnej oblasti, ideálne ako kuriér

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Vysoká mzda
  3. Priateľská pracovná atmosféra

- ponúkame prácu v najväčšej a najrýchlejšej citykuriérskej službe na Slovensku,
- výška zárobku závisí len na vašom pracovnom nasadení (odmeňovanie od "stopu", pričom garantujeme najvyššiu odmenu za stop na Slovensku),
- možnosť práce na našom alebo vlastnom dopravnom prostriedku,
- ponúkame skutočne tú najakčnejšiu prácu v oblasti kuriérskych služieb,
- možnosť kariérneho rastu.

Mzda

1000 - 2500 EUR

priemerná mesačná fakturácia nášho autokuriéra je 1850 €, najlepší fakturuje viac ako 2500 €.

sme priaznivci ekologických riešení - cyklokuriéri, kargobajk kuriéri, elektromobily

Kontakt

Robert Wachberger
veduci kurierov

Adresa

Slivkova 12, Bratislava, Slovensko