Úspešnosť Tatrabanky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatrabanke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.
Servisný poradca pre Prešov @ Tatra banka
Servisný poradca pre Prešov
Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto
ihneď

Náplň práce

Poďte sa realizovať do pobočkovej siete Tatra banky.
Naučíte sa ako fungujú kľúčové procesy, ako klienti reagujú na produkty, aké zákonitosti platia v bankovníctve. Pochopíte klienta a jeho požiadavky a všetko čo stojí za úspechom najinovatívnejšej banky na Slovensku. Budete partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva a privediete ho k samostatnému a aktívnemu využívaniu inovácií Identifikujete predajný potenciál u klienta s následným plnením požiadaviek na predaj produktu Realizujete hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch Aktivujete nové služby na účtoch Odprezentujete a nainštalujete klientom najnovšie mobilné aplikácie

Možnosti rozvoja

Obchodnícke zručnosti, flexibilita, komunikačné zrušnosti, prezentačné zručnosti a iné

Ďalší kariérny krok

Finančný poradca/hypotekárny špecialista

Zodpovednosti

100%
Kvalitné vyriešenie požiadavky klienta a plnenie obchodného plánu

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
flexibilita, komunikačné zručnosti
Iné požiadavky
proklientská orientácia, obchodný duch, komunikačné zručnosti, flexibilita a odolnosť voči stresu
Min. vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Ekonómia
Počet rokov praxe
2
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Bankovníctvo a finančníctvo

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Práca s poprednými expertmi

• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky • Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií • Atraktívne kariérne príležitosti • Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj • Možnost rotácií v rámcí RB Group • Práca so skúsenými lídrami • Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby • Motivačné nadštandartné ohodnotenie • Možnosť stať sa akcionárom banky • Príspevok na zdravotnú starostlivosť • Príspevok na DDS • Extra dovolenka za každý odpracovaný rok • Flexibilný pracovný čas

všetky informácie o aktuálnych voľných pracovných pozíciách nájdete aj na webovej stránke Tatra banky v sekcii kariéra http://kariera.tatrabanka.sk/sk/

Kontakt

Andrea Sondorová
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Hlavná 107, Prešov, Slovensko