Sme mladá firma, ktorá sa rozhodla zmeniť to, čo na trhu práce nefunguje. Digitalizujeme, zefektívňujeme a prinášame moderné technológie a trendy do sveta hiringu. Pomáhame nájsť firmám talenty. Predstavujeme ich firemnú kultúru a pracovné ponuky na sociálnych sieťach. Vytvorili sme jedinečný referral program, vďaka ktorému môže každý zdieľať pracovné ponuky svojim známym a pomôcť im tak nájsť prácu snov. Ľuďom, ktorí aktívne hľadajú nové výzvy i pasívnym uchádzačom prinášame transparentný pohľad za dvere firiem. Našej vízií veria aj klienti. K naším najväčším patrí TatraBanka, Adidas, PwC, BDO a Piano. Postupne expandujeme do Českej republiky. Poď do toho s nami !
Facebook analytik @ JobAngels & Challengest
Facebook analytik
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Typ pracovného pomeru
skrátený úväzok
ihneď

Náplň práce

Do Jobangels.co hľadáme nového člena tímu. Ak si študent a rád analyzuješ všetky veci naokolo, máš rád čísla a „vŕtanie“ sa v množstve dát, tak čítaj ďalej!

Našim klientom pomáhame rozšíriť pracovné ponuky na sociálne siete. Potrebujeme preto študenta/študentku, čo nám s tým pomôže. Tvojou úlohou bude manažovať facebookové kampane, analyzovať dáta, hľadať súvislosti a navrhovať riešenia, ktoré zefektívnia úspešnosť jednotlivých kampaní.

Neminie ťa práca s Excelom a analytickými nástrojmi. Všetky tvoje nápady a vylepšenia môžeš konzultovať s naším IT kolegom Danom, ktorý ti pomôže s ich realizáciou.

Tím líder

supervisor_photo Andrej Winter
Founder at Jobangels.co
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

50%
analýza dát
5%
administrácia výstupov
10%
brainstorming, prinášanie nových nápadov
35%
manažovanie facebook kampaní

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Požadované zručnosti
Excel
Iné požiadavky
analytické myslenie, precíznosť,
schopnosť spolupracovať a
dotiahnuť úlohy do konca,
zodpovedný a proaktívny prístup k práci
Vítané
Vzdelanie - študijný odbor
Štatistika
Matematika
Ekonómia

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Work-life balance

Pracujeme v neformálnom a zábavnom prostredí. Študentov berieme ako plnohodnotných zamestnancov, ktorých názory a prácu si veľmi vážime. U nás dostaneš priestor, kde môžeš skúšať, vymýšľať a pracovať na sebe. Dáme ti možnosť, aby si sa naučil kriticky myslieť a aj sám navrhol na akých úlohách budeš pracovať. K ďalším výhodám patrí, že sídlime priamo na internátoch v Mlynskej doline, takže môžeš prísť do práce rovno v papučiach. Po výdatnom obede vo Venze sa vozíme na Airwheele, hráme šípky, FIFU alebo Counterstrike.

Mzda

300 - 500 EUR

V závislostí od skúseností.

Doplňujúce informácie

Dostaneme Vaše pracovné ponuky na sociálne siete.

Kontakt

Andrea Košutová
HR Specialist
0918044570

Miesta práce