Grant Thornton Slovakia was established in 1991, has its offices in Bratislava and Prešov and presently has about 60 employees. IB Grant Thornton offers a complete range of audit, tax, advisory, accounting and outsourcing services to a diverse client base, including public companies and privately held businesses.

Our clients are medium and large international organizations. Due to our international clientele and experience, we are specialized in IFRS and US-GAAP procedures, due diligence and valuation of companies. We also assist our clients with the formation, transformation and liquidation of companies, designing international tax models and setting up mergers and acquisition and restructuring measures.

Grant Thornton has been ranked as 34th most attractive employer worldwide! The World’s Most Attractive Employer ranking is compiled from student surveys from the world’s 12 largest economies. Over 270,000 business and engineering/IT students shared information about employers they perceive as being ideal and what they are looking for in their future careers. More info: https://goo.gl/MX9FRF

Asistent správcu počítačovej siete @ Grant Thornton Slovakia
Asistent správcu počítačovej siete
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
ihneď

Náplň práce

  • Priebežná technická podpora používateľov v prostredí MS Windows vrátane programového vybavenia, najmä
    • Kancelársky balík MS Office
    • Ekonomický SW
    • Informačný systém spoločnosti
    • Antivírusový systém
  • Údržba a aktualizácia HW a SW vybavenia, najmä
    • serverov na platforme vmware ESXi a  Suse Linux
    • virtuálnych serverov MS Windows na platforme VMware
    • virtuálnych pracovných staníc na platforme VMware View
    • sieťových prvkov a periférií
  • Zakladanie nových pracovníkov do systému a rušenie pracovníkov, ktorí ukončili pracovný pomer (prideľovanie prístupových hesiel, atď.).
  • Vyhodnocovanie a opravy dochádzky zamestnancov
  • Vykonávanie pravidelnej archivácie údajov podľa stanoveného harmonogramu
  • Sledovanie stavu spotrebného materiálu a jeho obstarávanie
  • Asistencia a pomoc pri projektových prácach IT podľa pokynov
  • Zastupovanie správcu IT v jeho neprítomnosti

Zodpovednosti

40%
Priebežná technická podpora užívateľov
15%
Údržba a aktualizácia HW a SW vybavenia
10%
Zakladanie nových pracovníkov do systému a rušenie pracovníkov
15%
Vyhodnocovanie a opravy dochádzky zamestnancov
20%
Projektové práce

Min. vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Softvérové inžinierstvo
Informačné technológie
Informatika
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Požadované zručnosti
aktívny a zodpovedný prístup k úlohám
dodržiavanie termíinov
samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
Ekonómia
Jazyky
nemčina - mierne pokročilý

TOP kariérne benefity

  1. Medzinárodné pracovné prostredie
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Flexibilný pracovný čas

Kontakt

Lucia Némethová

Miesta práce