ponuka je uzatvorená

Úspešnosť Tatrabanky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatrabanke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.
Servisný poradca pre Nové Zámky @ Tatra banka
Servisný poradca pre Nové Zámky
Oblasť práce
Bankovníctvo a finančníctvo
Miesto
ihneď

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorého bavia inovatívne riešenia a rád komunikuje s ľuďmi. Nevadí, ak nemáte skúsenosti v bankovníctve. Dôležitá je najmä vaša ambicióznosť, drive a chuť budovať svoju perspektívnu kariéru práve v Tatra banke.

Skúsenosti naberiete zaujímavými úlohami:

● Stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva
● Pomôžete klientom pri aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve, ktoré zlepšia vedenie
ich vlastných financií
● Naučíte sa komunikovať s klientom s cieľom nájsť pre ňho tie najvhodnejšie riešenia
● Klientom budete prinášať najefektívnejšie riešenia, vychádzajúce z ich potrieb
● Budete mať na starosti hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch, aktivácie nových
služieb a inštalovanie mobilných aplikácií

Poďte spolu s nami posúvať hranice bankovníctva.

Možnosti rozvoja

Obchodnícke zručnosti, flexibilita, komunikačné zrušnosti, prezentačné zručnosti a iné

Ďalší kariérny krok

Finančný poradca/Hypotekárny špecialista

Zodpovednosti

100%
Kvalitné vyriešenie požiadavky klienta a plnenie plánu

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
flexibilita, komunikačné zručnosti
Iné požiadavky
proklientská orientácia, obchodný duch, komunikačné zručnosti, flexibilita a odolnosť voči stresu
Min. vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Možnosť rýchleho povýšenia

Iné benefity

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Motivačné nadštandartné ohodnotenie
· Možnosť stať sa akcionárom banky
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok
· Flexibilný pracovný čas

všetky informácie o aktuálnych voľných pracovných pozíciách nájdete aj na webovej stránke Tatra banky v sekcii kariéra http://kariera.tatrabanka.sk/sk/

Kontakt

Andrea Sondorová

Adresa

Petöfiho 3, Nové Zámky, Slovensko