Trust Pay, a.s.

Spoločnosť Trust Pay,a.s. je inštitúciou platobného styku s prevažne zahraničnou klientelou.

Asistentka predstavenstva @ Trust Pay, a.s.
Asistentka predstavenstva
Oblasť práce
Administratíva a asistentské práce
ihneď

Náplň práce

  • Zabezpečenie a organizácia služobných ciest a výstav predstavenstva spoločnosti
  • Objednávanie leteniek, ubytovania a transferov pre predstavenstvo spoločnosti
  • Príprava podkladov pre účtovné oddelenie k vyúčtovaniu služobných ciest
  •  Bežné administratívne práce spojené s pracovnou pozíciou

Zodpovednosti

40%
Zabezpečenie, organizácia a vyúčtovanie služobných ciest.
40%
Komplexná príprava stánkov na zahraničných výstavách.
20%
A iné administratívne práce

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe v odvetví
1 - Administratíva a asistentské práce
Požadované zručnosti
- Prax v oblasti back office min.1 rok je podmienkou
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Iné požiadavky
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom je nutnosťou
- Znalosť spravonania web stránky, prípadne marketingových nástrojov je výhodou
- Výborné organizačné zručnosti, samostatnosť a flexibilita
- Zodpovedný prístup k práci

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra

Mzda

800 - 900 EUR

Kontakt

Petra Fraňová
HR Manager

Miesta práce