Vitajte v spoločnosti stengl a.s., pre ktorú ste sa práve teraz rozhodli, a v ktorej nebudete ľutovať svoje ďalšie kariérne pôsobenie. Naši špecialisti a IT odborníci s nami spolupracujú už viac ako 18 rokov, a pôsobia na nemecky hovoriacich projektoch v Rakúsku, Nemecku, ako aj na projektoch realizovaných na Slovensku a v Čechách.

Vždy hovoríme rečou našich zákazníkov a preto spoločne dosahujeme úspechy. Staň sa našim novým členom STENGL tímu, a participuj na in-house projektoch v oblasti GIS systémov, v oblasti športu, prípadne meteringu a vytváraj spolu s ďalšími kolegami analytické dokumenty, testovacie scenáre, alebo dohliadaj na naše zákaznícke projekty v roli PM. Vieš nemecky a v doméne Microsoft .NET, Oracle Java, PL/SQL, prípadne SAP a ABAP si ako doma, tak sa nám určite ozvi. Ten pravý projekt v Mníchove, v Stuttgarte, vo Frankfurte, v Norimbergu, alebo vo Viedni čaká práve na Teba :)
Sales Manager - Nemecko @ stengl a.s.
Sales Manager - Nemecko
Oblasť práce
Obchod
Miesto
ihneď

Náplň práce

- Akvizícia nových klientov v Nemecku z prostredia IT
- Poskytovanie služby IT Sourcing pre nemeckých klientov
- Rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
- Starostlivosť o klientov a partnerov, rozvíjanie obchodných kontaktov
- Aktívne vzdelávanie sa v širokej problematike IT a nových trendov v oblasti IT
- Uzatváranie zmlúv a objednávok
- Komunikácia a aktívna práca s ostatnými členmi tímu
- Profesionálne a reprezentatívne vystupovanie, prezentovanie služieb spoločnosti stengl a.s.
- Pravidelné služobné cesty v rámci Nemecka

Tím líder

supervisor_photo Peter Zemba
Senior Sales Manager, board member at Stengl a.s.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

- Pôsobenie v atraktívnej pracovnej oblasti.
- Možnosť zlepšiť svoje IT znalosti.
- Aktívna komunikácia v Nemeckom jazyku.
- Možnosť profesionálneho rastu vo firme.

Zodpovednosti

50%
Rozvoj a realizácia obchodných príležitostí
10%
Aktívne vzdelávanie v širokej problematike IT
20%
Pravidelné služobné cesty v rámci Nemecka
20%
Starostlivosť o vlastných kolegov na projektoch

Min. vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
nemčina - pokročilý
Počet rokov praxe
4
Počet rokov praxe v odvetví
4 - Obchod
- Proaktívny a kooperatívny prístup, tímová orientácia, samostatnosť v riešení pracovných úloh
- Vynikajúce komunikačné zručnosti, schopnosť viesť obchodné rokovania v nemeckom jazyku - podmienka
- Vzťah k IT a záujem vzdelávať sa v tejto oblasti
- Skúsenosti v obchodnej činnosti minimálne 4 roky ideálne v oblasti IT
- Skúsenosti s vedením obchodných rokovaní a presales aktivitami
Iné požiadavky
- Záujem o fungovanie HR, prípadne recruitingu

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Práca s poprednými expertmi
  5. Medzinárodné pracovné prostredie

Iné benefity

- Firemné auto, notebook, telefón
- Technologicky zaujímavé projekty
- Získavanie skúseností zo zahraničného prostredia
- Flexibilný pracovný čas
- Prostredie rodinnej spoločnosti

Mzda

2000 - 4000 EUR

Motivačný odmeňovací systém na základe dosiahnutých výsledkov

Sme skúsená IT konzultačná spoločnosť a zároveň softvérový dom, ktorý realizuje jednak in-house projekty ako aj projekty u zákazníkov, prostredníctvom skúsených IT expertov a odborníkov z rôznych doménových oblastí.

Sme spoločnosť, ktorá ma viac ako 18 ročné skúsenosti na slovenskom, českom trhu ako aj v nemecky hovoriacich krajinách. Máme za sebou desiatky tisíc konzultačných a vývojových hodín pre našich klientov naprieč všetkými sektormi národného hospodárstva. Na Slovensku sme historicky jeden z najväčších poskytovateľov IT služieb pre klientov z nemecky hovoriacich krajín.

Kontakt

Peter Žemba
Senior Sales Executive
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Sumbalova 1, Bratislava, Slovensko