ponuka je uzatvorená
Seges

Na vývoj spin-off produktu v spoločnosti Seges (http://www.seges.sk), ktorý chceme čoskoro uviesť na trhm, potrebujeme developerskú posilu do tímu. Vyjadrujeme sa v kódoch ťažko zrozumiteľných bežnému človeku, ale tebe by to problém robiť nemalo. Dávame voľnosť a priestor na sebarealizáciu v tomto rozsiahlom softvérovom svete. Budeme radi, ak si spolu pohovoríme o možnej spolupráci.

JavaScript Developer @ Seges
JavaScript Developer
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
ihneď

Náplň práce

Vývoj produktu, ktorý pomáha používateľom webových a mobilných aplikácií v orientovaní sa v spleti ponúkaných funkcií systému.

  • písanie interaktívneho JavaScript kódu
  • spolupráca pri tvorbe používateľského rozhrania
  • komunikácia s back-end službami
  • používanie moderných technológií - Docker, EcmaScript 6, riot.js, redux,...

supervisor_photo Ladislav Gazo
Software Engineer and Owner of Seges Ltd.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Možnosti rozvoja

  • skúsenosti s rozvojom produktov a projektov v rámci a aj mimo hraníc SK
  • použitie cloud technológií
  • priestor uplatniť svoje skúsenosti v produkte

Ďalší kariérny krok

lead developer

Zodpovednosti

70%
Development
25%
Design
5%
Boj s nástrahami browsera

Min. vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe
1
Počet rokov praxe v odvetví
1 - IT a telekomunikácie
Požadované zručnosti
JavaScript
CSS
HTML
abstraktné a algoritmické myslenie
2
2 - IT a telekomunikácie
Vítané zručnosti
Compass
riot.js
redux
AngularJS
ReactJS
Iné preferencie
vieš akýkoľvek jazyk a prístup a nerobí ti problém preklopiť sa na niečo iné

TOP kariérne benefity

  1. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  2. Priateľská pracovná atmosféra
  3. Nezávislosť

Mzda

1500 - 3000 EUR

Kontakt

Ladislav Gažo
CIO

Miesta práce